Služby

Ceny agrokomodit: 

V této záložce poskytujeme služby v oblasti cenového servisu agrokomodit na světovém trhu. Najdete zde v každé komoditě několika měsíční nabídky cen, které jsou neustále aktualizovány. Dokážete tak prodávat i na jiné termíny než aktuální. V tabulkách najdete,  jak nejnižší cenu dne, tak nejvyšší dosaženou cenu dne a samozřejmě cenu, kterou uzavřela burza.

Agrokomoditní info:

V záložce agrokomoditní info, nabízíme informace z celého  světa agrokomodit,  sledujeme světové zásoby,  porovnáváme s následnou výrobou a také informace ze zemí pěstující jednotlivé agrokomodity  v jakém stavu je nový osev těchto plodin, jak se vyvíjí s ohledem na vývoj počasí jejich stav. V těchto informacích také najdete  zprávy o prodejích významných obchodníků.  Samozřejmě jsou zde uvedeny informace amerického ministerstva zemědělství a francouzského ministerstva zemědělství a dalších států významných pro dannou agrokomoditu.
 
 
TYTO  SLUŽBY  NAJDETE V PLACENÉ ZÓNĚ 
TOTO JSOU CENY NA JEDNOTLIVÁ OBDOBÍ :
 
na období  6. měsíců   cena 700,- Kč (nejsme plátci DPH)
 
na období  12. měsíců cena 1.400,- Kč (nejsme plátci DPH)
 
na období  24.měsíců cena 2.400,- Kč (nejsme plátci DPH)
 
 

Burza Agrokomodit

V této nové záložce se v současné době připravuje,  možnost nabídky agrokomodit k prodeji, a to  přihlášených účastníků v placené zóně. Systém bude zcela uzavřený a po ukončení nabídek dostane  prodávající nejlepší nabídky od přihlášených obchodníků. 

 
 

Archivace dokumentů: 

Také nabízíme archivaci dokumentů v naší spisovně, veškerý servis ohledně archivace, skartace a vyhledávaní spisů. Včetně poradenství v této oblasti. Veškerá agenda spisovny je zpracovávána v novém programu SPISOVNA, který dokáže do detailu rozepsat jednotlivé roční náklady na skladování, skartační seznamy, nabídky na uložení a další.  V blízké budoucnosti připravujeme i možnost poskytování tohoto programu našim smluvním partnerům.

Aktuální ceny agrokomodit

CZECH-AGRO-KOMODITE

Ceny pro den 27.6.2017  15,00 hodin

PLODINA   CENA +/-
MATIF - pšenice Eur/t 170,75          -0,50
MATIF - kukuřice Eur/t 174,25           0,00
MATIF - řepka Eur/t 358,00         +2,00
CBoT - pšenice cts/bu 451,00          -9,75
CBoT - kukuřice cts/bu 359,00         +1,25
CBoT - Soja cts/bu 906,75         +2,25

 

Partneři

Ceny agrokomodit - buďte informováni