Služby

Termínované obchody: 

V této záložce poskytujeme informace o cenách kotovaných obchodů na jednotlivé agrokomodity (pšenice, řepka, kukuřice, soja),  které jsou neustále aktualizovány.  Dokážete tak mít přehled,  na jiné termíny než je aktuální cena měsíce uvedená v malé tabulce na úvodní stránce.

Agrokomoditní info:

V záložce agrokomoditní info, nabízíme informace z celého  světa agrokomodit,  sledujeme světové zásoby,  porovnáváme s následnou výrobou a také informace ze zemí pěstující jednotlivé agrokomodity  v jakém stavu je nový osev těchto plodin, jak se vyvíjí s ohledem na vývoj počasí jejich stav. V těchto informacích také najdete  zprávy o prodejích významných obchodníků.  Samozřejmě jsou zde uvedeny informace amerického ministerstva zemědělství a francouzského ministerstva zemědělství a dalších států významných pro dannou agrokomoditu.
 
 
TYTO  SLUŽBY  NAJDETE V PLACENÉ ZÓNĚ 
TOTO JSOU CENY NA JEDNOTLIVÁ OBDOBÍ :
 
na období  6. měsíců   cena 1.100,- Kč (nejsme plátci DPH)
 
na období  12. měsíců cena 1.900,- Kč (nejsme plátci DPH)
 
na období  24.měsíců cena  3.400,- Kč (nejsme plátci DPH)
 
Ceny platné od 1.8.2017
 

Prodej a nákup agrokomodit

V této nové záložce se v současné době připravuje,  možnost nabídky agrokomodit k prodeji, a to  přihlášených účastníků v placené zóně. Systém bude zcela uzavřený a po ukončení nabídek dostane  prodávající nejlepší nabídky od přihlášených obchodníků. 

 
 

Archivace dokumentů: 

Také nabízíme archivaci dokumentů v naší spisovně, veškerý servis ohledně archivace, skartace a vyhledávaní spisů. Včetně poradenství v této oblasti. Veškerá agenda spisovny je zpracovávána v novém programu SPISOVNA, který dokáže do detailu rozepsat jednotlivé roční náklady na skladování, skartační seznamy, nabídky na uložení a další.  V blízké budoucnosti připravujeme i možnost poskytování tohoto programu našim smluvním partnerům.

 Aktuální ceny agrokomodit

CZECH-AGRO-KOMODITE

Ceny pro den 14.12.2017  19,00 hodin

PLODINA   CENA +/-
MATIF - pšenice Eur/t 160,00           -0,50
MATIF - kukuřice Eur/t 151,00           -1,25
MATIF - řepka Eur/t 358,00           -0,75
CBoT - pšenice cts/bu 417,75          +0,75
CBoT - kukuřice cts/bu 349,00            0,00
CBoT - Soja cts/bu 976,00           -3,00

 

Partneři

 

Ceny agrokomodit - buďte informováni