Placená zóna - ceník (nejsme plátci DPH)

OBDOBÍ CENA
6. měsíců 700 Kč
12. měsíců 1.400 Kč
24. měsíců 2.400 Kč

Tyto zaváděcí ceny končí dne 31.7.2017

Přihlášení

Pro zobrazení této stránky se musíte nejprve přihlásit.

Ceny agrokomodit

Poskytujeme služby v oblasti cenového servisu agrokomodit na světovém trhu. Najdete zde v každé komoditě několika měsíční nabídky cen, které jsou neustále aktualizovány. Dokážete tak prodávat i na jiné termíny než aktuální. V tabulkách najdete, jak nejnižší cenu dne, tak nejvyšší dosaženou cenu dne a samozřejmě cenu, kterou uzavřela burza.

Agrokomoditní info 

Nabízíme informace z celého světa agrokomodit, sledujeme světové zásoby, porovnáváme s následnou výrobou a také informace ze zemí pěstující jednotlivé agrokomodity v jakém stavu je nový osev těchto plodin, jak se vyvíjí s ohledem na vývoj počasí jejich stav. Najdete zde zprávy o prodejích významných obchodníků. Jsou zde uvedeny informace amerického ministerstva zemědělství a francouzského ministerstva zemědělství a dalších států významných pro dannou agrokomoditu.

Prodej a nákup agrokomodit 

Nabízíme možnost v této sekci  inzerovat prodej svého zboží,  jak zemědělcům, tak samozřejmě obchodníkům.  V tomto nejsou žádná omezení.  Stačí pouze zadat ve formuláři "Nabízím k prodeji" zboží určené k prodeji. Nabídka bude bezprostředně vystavena na hlavní straně inzerce a do termínu platnosti nabídky bude na této hlavní straně. Pokud projeví zájem kupující, zadá svou nabídku na "Chci koupit" a prodávající obdrží mailem tuto nabídku. Tato služba je pouze pro přihlášené zákazníky, abychom mohli garantovat serióznost obchodníků i prodávajících.

 

Tyto služby najdete v placené zóně