Placená zóna - ceník (nejsme plátci DPH)

OBDOBÍ CENA
6. měsíců 1.100 Kč
12. měsíců 1.900 Kč
24. měsíců 3.400 Kč

Ceny platné od 1.8.2017

Přihlášení

Pro zobrazení této stránky se musíte nejprve přihlásit.

Termínované obchody

Poskytujeme ceny  v oblasti termínovaných obchodů  agrokomodit ( pšenice, řepka, kukuřice, soja) na světovém trhu. Najdete zde informace o cenách z Matifu i CBOT v každé komoditě na několik měsíců, které jsou neustále aktualizovány. Dokážete tak prodávat i na jiné termíny.

Agrokomoditní info 

Nabízíme informace z celého světa agrokomodit, sledujeme světové zásoby, porovnáváme s následnou výrobou a také informace ze zemí pěstující jednotlivé agrokomodity v jakém stavu je nový osev těchto plodin, jak se vyvíjí s ohledem na vývoj počasí jejich stav. Najdete zde zprávy o prodejích významných obchodníků. Jsou zde uvedeny informace amerického ministerstva zemědělství a francouzského ministerstva zemědělství a dalších států významných pro dannou agrokomoditu.

Prodej a nákup agrokomodit 

Nabízíme možnost v této sekci  inzerovat prodej svého zboží,  jak zemědělcům, tak samozřejmě obchodníkům.  V tomto nejsou žádná omezení.  Stačí pouze zadat ve formuláři "Nabízím k prodeji" zboží určené k prodeji. Nabídka bude bezprostředně vystavena na hlavní straně inzerce a do termínu platnosti nabídky bude na této hlavní straně. Pokud projeví zájem kupující, zadá svou nabídku na "Chci koupit" a prodávající obdrží mailem tuto nabídku. Tato služba je pouze pro přihlášené zákazníky, abychom mohli garantovat serióznost obchodníků i prodávajících.

 

Tyto služby najdete v placené zóně