Placená zóna - ceník (nejsme plátci DPH) 

OBDOBÍ CENA
6. měsíců 1.100 Kč
12. měsíců 1.900 Kč
24. měsíců 3.400 Kč

Ceny platné od 1.8.2017

 

Registrace nového uživatele - zvolte období a vyplňte údaje pro fakturu

Vyberte jednu z možností na jak dlouhé období požadujete využívání této služby

Vyplněním a odesláním formuláře "Registrace nového uživatele" potvrzujete souhlas s obchodními podmínkami (VOP.doc 85,5 kB)

Termínované obchody

Poskytujeme ceny  v oblasti termínovaných obchodů  agrokomodit ( pšenice, řepka, kukuřice, soja) na světovém trhu. Najdete zde informace o cenách z Matifu i CBOT v každé komoditě na několik měsíců, které jsou neustále aktualizovány. Dokážete tak prodávat i na jiné termíny.

Agrokomoditní info 

Nabízíme informace z celého světa agrokomodit, sledujeme světové zásoby, porovnáváme s následnou výrobou a také informace ze zemí pěstující jednotlivé agrokomodity v jakém stavu je nový osev těchto plodin, jak se vyvíjí s ohledem na vývoj počasí jejich stav. Najdete zde zprávy o prodejích významných obchodníků. Jsou zde uvedeny informace amerického ministerstva zemědělství a francouzského ministerstva zemědělství a dalších států významných pro dannou agrokomoditu.

Prodej a nákup agrokomodit 

Nabízíme možnost v této sekci  inzerovat prodej svého zboží,  jak zemědělcům, tak samozřejmě obchodníkům.  V tomto nejsou žádná omezení.  Stačí pouze zadat ve formuláři "Nabízím k prodeji" zboží určené k prodeji. Nabídka bude bezprostředně vystavena na hlavní straně inzerce a do termínu platnosti nabídky bude na této hlavní straně. Pokud projeví zájem kupující, zadá svou nabídku na "Chci koupit" a prodávající obdrží mailem tuto nabídku. Tato služba je pouze pro přihlášené zákazníky, abychom mohli garantovat serióznost obchodníků i prodávajících.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tyto služby najdete v placené zóně

Registrace nového uživatele